Порівняй, бронюй та керуй
своїми вантажами на одній платформі

Турбота про клієнтів

Ми дбаємо про тебе

Обслуговування клієнтів

Наші клієнти – наш пріоритет: турбота та підтримка у кожному замовленні

Наш сервіс дуже дбає про своїх клієнтів! Ми розуміємо, наскільки важливою є кожна деталь у процесі організації міжнародних перевезень, тому ми намагаємося надати нашим користувачам максимально зручний та інтуітивно зрозумілий інтерфейс. Ми завжди готові відповісти на будь-які питання та допомогти нашим клієнтам у вирішенні будь-яких проблем. Будьте впевнені, що ви будете у надійних руках, працюючи з нашим сервісом!

Для яких користувачів

Призначений 40FT

Ласкаво просимо на наш сайт! Ми пропонуємо зручний сервіс для пошуку тарифів на міжнародні перевезення та організації логістичних процесів. Наш сервіс підходить для малих, середніх та великих компаній, а також для приватних осіб, для яких потрібно організувати міжнародну доставку вантажів та посилок.

Ми пишаємося тим, що наш сервіс забезпечує простий та зручний інтерфейс, за допомогою якого ви можете легко та швидко вибрати найкращий тариф, зв’язатися з перевізниками та відстежувати статус ваших замовлень. Наша команда постійно працює над покращенням нашого сервісу, щоб забезпечити нашим клієнтам найкращий досвід використання.

Якщо у вас виникли питання або проблеми при використанні нашого сервісу, не соромтеся звертатися до нашої служби підтримки. Ми готові допомогти вам у будь-який час та відповісти на всі ваші запитання.

Ми сподіваємося, що наш сервіс зможе стати вашим надійним партнером в організації міжнародних перевезень та допоможе вам заощадити час та гроші. Дякую, що вибрали наш сервіс!

Зателефонувати нам

blank +38 (050) 856-85-96

Написати нам

blank 40ft@gmail.com

blank
Цей веб-сайт зареєстрований на wpml.org як тестовий.
Перейти до панелі інструментів