Порівняй, бронюй та керуй
своїми вантажами на одній платформі

Відгуки

Василь
Василь
Підприємець
Відмінний сервіс

Ми займаємося імпортом та продажем в Україні невеликих партій товарів з Китаю і зіткнулися з проблемою, що експедитори мають різні ціни на доставку товарів. Спробували 40ft та ваш сервіс запропонував мені найкращу пропозицію. Зручний інтерфейс та швидке порівняння тарифів зробили процес дуже простим.

Дмитро
Дмитро
Підприємець
Зручно користуватись

Перший раз вирішили замовити товар з Китаю, довго шукали відповідального перевізника. Знайшли сервіс 40ft, де перевіряють первізників. За 5 хвилин зробили заявку та через декілька годин отримали пропозиції. Поспілкувались з різними та вибрали перевізника

Олександр
Олександр
Швидко, зручно та надійно

Зручний сервіс для надсилання міжнародних посилок! У мене не було досвіду в таких речах, але завдяки вашому сервісу я можу відправляти посилки без стресу та турбот. Можна вибрати послугу з викупу товару з Таобао. Велике дякую!

Ірина
Ірина
Імпортер косметики з Кореї
Зручне керування замовленнями

Наша компанія займається імпортом косметики з Кореї. Досить часто робимо замовлення та виникає проблема у відстеженні замовлень та пошуку кращих тарифів на перевезення. Завдяки платформі 40ft ми спростили процес відстеження історії замовлень та їх статусів, що допомагає мені організувати свою роботу та свої бізнес-процеси більш ефективно. Дякуємо вашій команді за такий чудовий сервіс!

Ігор
Ігор
Представник компанії-імпортера
Сервіс - знахідка

Цей сервіс справжня знахідка для мене! Тепер я можу легко знаходити тарифи на міжнародні перевезення, порівнювати їх, вибирати найкращі умови та навіть спілкуватися з перевізниками у режимі реального часу – все в одному місці! Це дуже зручно і заощаджує мені багато часу та зусиль. Крім того, я можу легко переглядати історію своїх замовлень, дізнаватися про статуси замовлень, читати повідомлення і навіть залишати відгуки про перевізників. Завдяки реальним відгукам можна вибрати кращих перевізників. Я дуже задоволений цим сервісом та рекомендую його всім, хто шукає найкращі умови для своїх перевезень!

blank
Цей веб-сайт зареєстрований на wpml.org як тестовий.
Перейти до панелі інструментів