Перевезення вантажів “ПІД КЛЮЧ”

У багатьох підприємців виникають складнощі в процесі міжнародних вантажоперевезень. Зокрема, непідготовленій людині важко забезпечити відправлення і прибуття в чітко обумовлені терміни, швидко оформити документи і вирішити інші організаційні питання.

Усі, хто не вперше перевозить великі товарні партії, знають: краще скористатися послугою доставки вантажів “Під ключ”. Вона включає повний перелік операцій, починаючи від вибору способу перевезення, закінчуючи вивантаженням на складі клієнта.

Перевезення товарів “Під ключ” – реальна можливість заощадити час і гроші.

Що включає поняття “Під ключ”

Послуга надзвичайно затребувана серед підприємців, які бажають організувати доставку вантажу з Китаю або Європи “Під ключ”. Вона дає змогу перевозити продукцію будь-якого виду і кількості за короткі терміни.

Усі турботи беруть на себе професіонали. Вони надають:

 1. Консолідацію вантажів. Дозволяє знизити вартість перевезень, особливо для дрібних партій товарів. Фахівці сортують вантаж різних одержувачів і відбирають той, який рухається в одному напрямку. Оплата за доставку ділиться на всіх.
 2. Навантаження в місці відправки з урахуванням особливостей продукції: тендітна, великоваговагова. Під час завантажувальних робіт дотримуються умови, що забезпечують збереження товару.
 3. Доставку територією продавця автомобілем, морем, залізницею до місця навантаження на терміналі або в порту. На всьому шляху транспортування вантаж відстежується.
 4. Оформлення на митниці. Будь-яка затримка на митниці загрожує втратою доходу. Вантаж може запізнитися або зіпсуватися (якщо це продукти харчування). Послуга “Під ключ” охоплює оперативне оформлення митної ліцензії, оплату адміністративних зборів і отримання дозволу на ввезення і вивезення вантажу.
 5. Доставку після ввезення в країну. Після проходження митниці товар відправляється на склад одержувача. Транспорт підбирається з урахуванням віддаленості пункту призначення і після узгодження деталей поставки з клієнтом.

Популярна ця послуга не тільки у бізнесменів, а й у приватних осіб – при міжнародному переїзді та перевезенні особистих речей за кордон. У цьому разі не доведеться самостійно організовувати процес транспортування, а найняти логістичну компанію, яка виконає всю роботу.

Переваги доставки вантажів “Під ключ”

Головна її перевага – фахівці контролюють весь процес доставки товару з моменту готовності на складі до дверей одержувача. Це дає змогу мінімізувати участь клієнта в процесі.

Але є й інші чинники:

 • Безпека. Для транспортування обирається оптимальний маршрут, чи то авіадоставка збірних вантажів, чи то міжнародні контейнерні перевезення. Прораховуються особливості, характеристики товару, щоб мінімізувати ризики.
 • Швидкість. Проблеми, що виникають у процесі транспортування, вирішуються швидко і професійно. Вантаж пересувається без непотрібних зупинок і прибуває в зазначені терміни.
 • Комфорт. Одержувачу необхідно тільки знайти транспортну компанію і потім – отримати вантаж. При цьому кожен етап транспортування і будь-які зміни в маршруті узгоджуються.
 • Раціональність. Спосіб перевезення підбирається індивідуально. Так, якщо потрібно перевезти дрібну партію, компанія не буде орендувати цілий контейнер, а організує збірне вантажоперевезення.

Що включає вартість послуги

Міжнародні перевезення вантажу “Під ключ” діють по всьому світу. Їх вартість багато в чому визначається витратами на доставку і документальне оформлення.

Також враховуються такі чинники:

 • Транспорт, який обирається для доставки з-за кордону, їх комбінація для підвищення швидкості.
 • Дальність маршруту. Для країн, розташованих далеко від України, ціна вища.
 • Особливості вантажу: вид, характеристики, параметри. Транспортування крихких і об’ємних вантажів коштує дорожче.
 • Нюанси митного оформлення і величина адміністративних мит.

Біржа вантажоперевезень 40 FT – швидка допомога в організації міжнародних доставок

Доставка вантажів в Україну з інших країн – складний процес. Трапляється, що продукція перетинає відразу кілька країн, і кожна висуває власні вимоги до вантажоперевезень. Тому процес вимагає персонального підходу.

Краще довірити транспортування професіоналам, яких ви знайдете на торговій платформі 40 FT. Вибирайте найкращі транспортні компанії з урахуванням переліку послуг, що надаються, вартості, досвіду в міжнародних доставках. Обговорюйте деталі в месенджері на сайті та відстежуйте процес доставки в особистому кабінеті.

Довіряючись 40 FT, ви позбавляєте себе головного болю і великої кількості проблем!

Ще статті:

 1. Митне оформлення вантажу
 2. Мультимодальні перевезення
 3. Про нас