Міжнародна експрес доставка

Міжнародна експрес доставка, або, інша її назва, кур’єрська пошта – оперативний і перевірений спосіб отримати посилку або важливі папери з будь-якого куточка планети.

На відміну від інших логістичних послуг, що роблять акцент на безпечному транспортуванні збірних і габаритних вантажів, експрес доставка орієнтована на швидкість. Ось чому це – найпоширеніший варіант відправлення офіційної кореспонденції та різних замовлень із зарубіжних інтернет-магазинів.

Особливості доставки експрес

Під експрес-доставкою за кордон розуміється спосіб транспортування необ’ємних товарів у максимально короткі терміни. Головна особливість послуги – оперативність усіх процесів, починаючи від пакування і закінчуючи отриманням на руки.

Традиційно для експрес-доставки використовується авіаційне сполучення. Це гарантує не тільки високу швидкість, а й:

 • надійність і безпеку вантажу;
 • отримання безпосередньо в руки;
 • контроль пересування посилки в реальному часі.

Також можливе використання наземного транспорту. При цьому відправлення організовується щодня, незалежно від країн відправлення та отримання.

Кому підійде кур’єрська пошта

Сьогодні існує багато міжнародних служб експрес-доставки, до послуг яких вдаються великі організації, приватні особи та підприємці. Це сприяє ефективному веденню бізнесу та швидкій реалізації вигідних проєктів.

Останніми роками потреба в оперативному перевезенні з-за кордону зросла, зокрема через збільшення покупок на китайських, американських, європейських інтернет-майданчиках. Відтепер кожен українець може купувати за кордоном товари повсякденного використання та отримувати їх за кілька днів.

Що можна відправляти експрес доставкою

Послуга затребувана за необхідності доставки з-за кордону:

 • Документації та іншої кореспонденції. Сервіс дозволяє прискорити узгодження, підпис контрактів, укладати ділові угоди.
 • Посилок. Наприклад, потрібно терміново передати партнерам зразки продукції і показати демонстраційні матеріали для участі у виставці. Приватні особи таким чином отримують замовлення з-за кордону.
 • Поштових відправлень. Це зручний спосіб налагодити документообіг у рамках міжнародних відділів однієї компанії, підтримувати зв’язок із партнерами, друзями та родичами.
 • Бандеролей із рекламною продукцією, книгами, брошурами та іншими видами поліграфії.

Відправляти таким способом не можна алкоголь, тютюнові вироби та барвники, а також:

 • камуфляж і зброю;
 • культурні цінності;
 • небезпечні вантажі;
 • тварин (за винятком бджіл і черв’яків);
 • дорогоцінне каміння (крім ювелірних виробів);
 • наркотичні та психотропні препарати.

Які документи необхідні

Щоб скористатися експрес доставкою по світу, знадобляться такі документи:

 1. Для приватних осіб: паспорт, заява для митниці, дозвіл на перевезення і накладна.
 2. Для бізнесу: підтвердження митної реєстрації, інвойс, контракт на транспортування.
 3. Як вибрати службу експрес-доставки

Від правильного вибору кур’єрської служби залежить ефективність бізнесу, прибуток компанії, безпека цінної документації. Дуже важливо знати заздалегідь тарифи на доставку і витрати на митне оформлення.

Самостійно займатися пошуками служби нелегко.

Якщо вам необхідна термінова міжнародна доставка документів, торгова платформа 40 FT надасть перевірених і надійних перевізників. Ви можете вибирати компанію залежно від терміновості, способу транспортування і тарифів.

Ще статті:

 1. Перевезення вантажів “під ключ”
 2. Митне оформлення вантажу
 3. Міжнародна експрес доставка