Порівняй, бронюй та керуй
своїми вантажами на одній платформі

Польша

Введите параметры доставки чтобы начать

blankblank
Етапи замовлення

Як це працює

 1. Внесіть параметри вантажу, маршрут, інформацію про товари та необхідні послуги
 2. Отримайте від перевізників прораховані тарифи на ваш вантаж
 3. Спілкуйтесь з перевізниками, обговорюйте умови та вибирайте кращу пропозицію
 4. Слідкуйте за вашим вантажем в особистому кабінеті, отримуйте повідомлення про всі зміни його статусу
blank
blank

Треба відправити вантаж?

Отримайте доступ до найкращих тарифів на доставку від перевірених перевізників. Порівнюйте ціни та бронюйте онлайн!

Шукаєте рішення для перевезення міжнародних вантажів?

Наша логістична онлайн платформа надає вам зручний та ефективний інструмент для керування вашими міжнародними вантажними перевезеннями.

Міжнародні вантажоперевезення в Польщу, перевезення вантажів із Польщі в Україну

Послуги доставки вантажів з Польщі дуже затребувані сьогодні. Ними користуються різні вітчизняні компанії, ФОПи і фіз. особи, завозячи в Україну безліч різноманітних товарів – від обкладання і побутової техніки до одягу і продуктів харчування. А онлайн-платформа «40ft» допомагає їм в цьому, організовуючи прозорі вантажні перевезення між перевізником і одержувачем.

Вантажоперевезення з Польщі – головний на сьогодні напрямок міжнародної логістики, тому що з 2022 року порушились ланцюги постачання в Україну. Наразі доставка з Польщі  – найшвидший та найдешевший спосіб доставки комерційних вантажів. Це обумовлено тісними зовнішньоекономічними відносинами між нашими країнами і спільним протяжним кордоном.


Транспортні маршрути та види доставки з Польщі

З 2022 року міжнародна логістика товарів в Україну кардинально змінилась, адже більшість вантажів з Китаю, Кореї, США спочатку везуть до Польщі авіа доставкою, залізничним транспортом чи морем. А вже потім автомобільним транспортом організовують перевезення вантажів з Польщі в Україну.


Морські перевезення

Через те, що у нас заблоковані морські порти, спочатку вантажі з Китаю, США, Великобританії, Кореї йдуть морем до морпортів Польщі. А вже потім вантажі транспортуються в Україну автомобільним або залізничним транспортом.


Особлвості організації перевезень вантажів через Польщу морем

Доставка морем – найбільш популярний і дешевий способів перевезення товарів з різних куточків світу: Китаю, США тощо. Для цього поляки мають вихід до Балтійського моря і розвинену портову інфраструктуру. Під час організації транспортування морем необхідно враховувати особливості щодо розмитнення, страхування, оформлення документації, пакування та маркування вантажів.

Види контейнерів та їх використання

Для морських перевезень використовують різні види 20-або 40-футових контейнерів:

 1. Звичайний суховантажний, в якому транспортується одяг, електроніка і т.д. 
 2. Рефрижераторний , призначений для транспортування товарів, які швидко псуються (харчі, ліки тощо).
 3. Відкритого типу, який використовується для перевезення нестандартних за масою та розмірами вантажів (обладнання, вузли, техніка);
 4. Танк-контейнер, в якому відбувається поставка цінних рідин або газів. Оснащений клапанами та насосами для перекачування.
 5. Платформного типу – для перевезення негабаритних і нестандартних вантажів, які не можливо помістити в контейнерах інших типів.

Авіаційні перевезення з Польщі

Авіаперевезення – це найшвидший спосіб доставити вантаж з різних країн Європи та світу. Через війну в Україні авіадоставка вантажів відбувається до Польщі, а вже потім вантаж транспортується через кордон. Польща для цього має гарно розвинену інфраструктуру з великими міжнародними аеропортами у Варшаві, Кракову, Катовіце, Гданську, Вроцлаві.

Недоліком такого варіанту транспортування є висока вартість, тому доставка повітрям підходить не для всіх вантажів, а лише для:

 • цінних і дорогих;
 • тих, що швидко псуються і термінових;
 • легких і компактних, що не займають багато зайвого місця при транспортуванні.

Залізничні перевезення з Польщі

До переваг міжнародного залізничного перевезення можна віднести велику місткість, високу швидкість, низьку вартість і безпечність. Доставка вантажів з Польщі в Україну має особливості, які пов’язані з розмитненням і різною шириною колій.

П’ять «за» на користь нашої компанії для організації доставки вантажу з Польщі під ключ

 1. Надійність та досвід компанії у сфері міжнародної логістики.
 2. Широкі логістичні можливості та розгалужена мережа перевізників зі всього світу.
 3. Гарна репутація та відгуки клієнтів, які користувалися сервісом.
 4. Доступна ціна транспортування (ви працюєте безпосередньо з перевізником без посередників).
 5. Можна замовити додаткові послуги, наприклад, доставка і розмитнення вантажів із Польщі з оформленням документації

Як замовити доставку вантажу з Польщі?

Для цього потрібно зареєструватись на нашому сервісі та оформити заявку онлайн, вказавши тип доставки, місце відправлення і доставлення вантажу. Потім залишилось дочекатись пропозицій від перевізників і вибрати для себе найкращий варіант. 


ПРИЧИНИ ВИБРАТИ

Логістичну платформу 40ft

blank

НАЙКРАЩІ ВАРІАНТИ ВАРТОСТІ

Безкоштовний доступ до актуальних конкурентних тарифів на перевезення різними видами транспорту. Жодних прихованих витрат і неприємних сюрпризів

blank

ОПТИМАЛЬНИЙ ВАРІАНТ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

Внесіть параметри вантажу, пункт відправлення та призначення – система розраховує онлайн різні варіанти доставки вантажу за вартістю та термінами

blank

ЗРУЧНИЙ СПОСІБ ЗАМОВЛЕННЯ

Більше не потрібно витрачати час на розсилку запитів у кілька компаній, нагадувати та чекати, розмістіть замовлення та виберіть найкращу пропозицію онлайн

blank
Цей веб-сайт зареєстрований на wpml.org як тестовий.
Перейти до панелі інструментів