Порівняй, бронюй та керуй
своїми вантажами на одній платформі

Залізнична доставка з Польщі

Введите параметры доставки чтобы начать

blankblank
Етапи замовлення

Як це працює

 1. Внесіть параметри вантажу, маршрут, інформацію про товари та необхідні послуги
 2. Отримайте від перевізників прораховані тарифи на ваш вантаж
 3. Спілкуйтесь з перевізниками, обговорюйте умови та вибирайте кращу пропозицію
 4. Слідкуйте за вашим вантажем в особистому кабінеті, отримуйте повідомлення про всі зміни його статусу
blank
blank

Треба відправити вантаж?

Отримайте доступ до найкращих тарифів на доставку від перевірених перевізників. Порівнюйте ціни та бронюйте онлайн!

Шукаєте рішення для перевезення міжнародних вантажів?

Наша логістична онлайн платформа надає вам зручний та ефективний інструмент для керування вашими міжнародними вантажними перевезеннями.

Залізнична доставка через Польщу в Україну

Незалежно від того, займаєтесь ви великим чи малим бізнесом, питання логісти завжди стоїть на першому плані. Це може бути постачання в Україну із-за кордону обладнання, електроніки, побутової техніки, взуття, одягу, харчових продуктів та інших товарів, в залежності від сфери бізнесу. 

Польща у 20-х роках 21 століття стала одним з основних логістичних маршрутів і направлень вантажопотоку в Україну, особливо після 24 лютого 2022 року, коли аеродроми та морські порти заблоковані для відправлення комерційних вантажів через російську агресію. Завдяки протяжному спільному кордону і тісним торговельним відносинам саме Польща з усіх сусідів є зараз найбільшим хабом, звідки відправляються вантажі в Україну, у тому числі транзитом з інших країн світу (Кореї, Китаю, США, Канади тощо) морським і повітряним транспортом. 

Особливо популярною за останній рік стала доставка з Польщі залізничним транспортом, яка має свої переваги та особливості.

  


Переваги доставки вантажу з Польщі залізничним транспортом

Залізничне перевезення вантажів – це один з найпопулярніших і найпопулярніших видів транспортування, який має ряд переваг перед іншими способами. Ось деякі з них:

 1. Швидкість та надійність доставки – залізничні перевезення з Польщі займають менше часу, ніж доставлення морським і автомобільним транспортом, при цьому забезпечують високий рівень збереження товарів під час транспортування.
 2. Економічність – залізничні перевезення дають змогу доставляти великі партії вантажів при малый собівартості послуги (дешевше перевозити комерційні вантажі лише морським транспортом). Менша вартість залізничної доставки над автомобільним і авіатранспортом досягається через менші витрати пального, дешевше утримання і ремонт рухомого складу.
 3. Універсальність – доставка залізниці з Польщі дозволяє транспортувати сипучі, штучні, негабаритні, наливні, контейнерні та інші специфічні вантажі, використовуючи для цього вагони, платформи, контейнери тощо. Також можна комбінувати перевезення: вагоном і контейнером.
 4. Екологічність – поборники зеленого довкілля можуть спати спокійно, адже залізнична логістика менше усіх забруднює навколишнє середовище.

Особливості доставки вантажу з Польщі залізничним транспортом

Розрізняють наступні види залізничних перевезень з Польщі:

 • навалочні – це доставлення сипучих вантажів, які не потребують пакування (вугілля, зерно, руда, цемент тощо), у вагонах і цистернах;
 • збірні – це коли доставляються вантажі малими партіями від різних відправників до різних одержувачів за одним маршрутом, завдяки чому оптимізується використання залізничного рухомого складу та зменшуються транспортні витрати;
 • контейнерні перевезення залізницею з Польщі – передбачають транспортування вантажів у спеціальних контейнерах різного типу та ємності.

Залізничні перевезення з Польщі в Україну утруднені різною шириною колії: європейська 1435 мм і українська 1524 мм. Тому, прямого сполучення між країнами немає, тому на прикордонних залізничних переходах відбувається перевантаження товарів з консолідованих складів, розташованих на кордоні. Процес перевантаження може зайняти деякий час, тому до цього слід бути готовим при плануванні логістики


Як замовити доставку з Польщі залізничним транспортом

Для цього потрібно знайти відповідного перевізника, який візьме на себе всі питання, пов’язані з логістикою та документальним супроводженням, включаючи розмитнення товарів.   

На логістичній платформі «40ft» ви можете підібрати надійного перевізника після того, як зареєструватися і зробити заявку на перевезення. Всі зміни статусу заявки можна відслідковувати у онлайн-кабінеті в реальному часі.


ПРИЧИНИ ВИБРАТИ

Логістичну платформу 40ft

blank

НАЙКРАЩІ ВАРІАНТИ ВАРТОСТІ

Безкоштовний доступ до актуальних конкурентних тарифів на перевезення різними видами транспорту. Жодних прихованих витрат і неприємних сюрпризів

blank

ОПТИМАЛЬНИЙ ВАРІАНТ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

Внесіть параметри вантажу, пункт відправлення та призначення – система розраховує онлайн різні варіанти доставки вантажу за вартістю та термінами

blank

ЗРУЧНИЙ СПОСІБ ЗАМОВЛЕННЯ

Більше не потрібно витрачати час на розсилку запитів у кілька компаній, нагадувати та чекати, розмістіть замовлення та виберіть найкращу пропозицію онлайн

blank
Цей веб-сайт зареєстрований на wpml.org як тестовий.
Перейти до панелі інструментів