Порівняй, бронюй та керуй
своїми вантажами на одній платформі

Корея

Введите параметры доставки чтобы начать

blankblank
Етапи замовлення

Як це працює

 1. Внесіть параметри вантажу, маршрут, інформацію про товари та необхідні послуги
 2. Отримайте від перевізників прораховані тарифи на ваш вантаж
 3. Спілкуйтесь з перевізниками, обговорюйте умови та вибирайте кращу пропозицію
 4. Слідкуйте за вашим вантажем в особистому кабінеті, отримуйте повідомлення про всі зміни його статусу
blank
blank

Треба відправити вантаж?

Отримайте доступ до найкращих тарифів на доставку від перевірених перевізників. Порівнюйте ціни та бронюйте онлайн!

Шукаєте рішення для перевезення міжнародних вантажів?

Наша логістична онлайн платформа надає вам зручний та ефективний інструмент для керування вашими міжнародними вантажними перевезеннями.

Перевезення вантажів із Кореї в Україну

Корейська економіка входить в топ список світових країн-експортерів. Тому й не дивно, що вантажоперевезення з Кореї в Україну за останні роки набирають обертів, і все більше українських компаній орієнтуються на корейські товари, які користуються популярністю у вітчизняних покупців через стабільно високу якість, технологічність та інноваційність.


Транспортні маршрути та види доставки

Найбільшим попитом серед українських фірм і підприємств користуються наступні корейські товари:

 • автомобілі та техніка;
 • обладнання та запасні частини;
 • косметологічні та лікарські препарати;
 • якісний одяг і взуття;
 • побутова техніка;
 • електроніка (телевізори, ноутбуки, телефони);
 • меблі та предмети декору.

Таким чином, перевезення вантажів з Кореї розширює можливості для бізнесу, але потребує певних витрат і часу, тому що відстань між нашими країнами складає не багато і не мало, а понад 7500 кілометрів.


Транспортні маршрути та види доставки з Кореї

Зважаючи на те, що Південна Корея є острівною, тому міжнародні перевезення вантажів здійснюється лише двома методами: морським транспортом або літаками. Також використовують комбіновані мультимодальні перевезення двома або більше видами транспортних засобів.


Особливості морських перевезень з Кореї

Морська доставка вантажів з Кореї – це бюджетний за ціною спосіб вантажоперевезення комерційних вантажів. Вона передбачає те, що цільові вантажі спочатку доставляють із найбільш торговельно-розвинених міст в морські порти Пхохан, Пусан, Чинхе, Інчхон, Ульсан, Мокпхо. В портах вантажі завантажуються в морські 20-футові та 40-футові контейнери.

Оплата доставлення розраховується виходячи з ціни одного контейнера. Щоб не переплачувати за весь контейнер, якщо вантажу недостатньо, формуються збірні контейнери, в якому розміщуються товари для різних отримувачів. Таким чином, ви платите лише за місце в контейнері, яке займає ваш товар, а не за все відправлення.

З южнокорейських портів логістика пролягає через Гонконг або іншим маршрутом, де формуються більші партії до повного завантаження морського транспорту, після чого він прямує в морпорти Європи, звідки вже доставляється в Україну автомобільним або залізничним транспортом.

Єдиний недолік морських перевезень – солідні терміни доставлення (40-60 днів), які ж до того іноді складно спрогнозувати через складну логістику, розмитнення, погодні фактори тощо.


Авіадоставка – організація перевезень вантажів з Кореї

Міжнародні транспортні перевезення літаком – це можливість набагато швидше отримати свій товар з Кореї. У середньому вантажі доставляються протягом 7-9 днів. Але за швидкість треба платити. Це стосується й авіадоставки. Тому такий варіант перевезення зазвичай орієнтовано на дорогі товари: електроніка, обладнання, техніка. Дешеві та великогабаритні вантажі не підходять у цьому випадку, тому що економічно не вигідно.


Доставка вантажів з Кореї під ключ

Шукаєте сервіс, де можна швидко знайти перевізника для свого вантажу і покласти на нього повністю логістичний процес? Зверніть на увагу на нашу онлайн-платформу для перевезення комерційних вантажів. Сервіс «40ft» об’єднує перевізників і замовників послуг зі всього світу, включаючи Україну.

40ft – це:

 • пул надійних перевізників;
 • безпечна доставка і розмитнення вантажів з Кореї; 
 • широкі логістичні можливості та мережа перевезень;
 • репутація та реальні відгуки клієнтів;
 • демократична цінова політика та додаткові послуги;
 • можливість моніторингу і відстеження всієї логістики.

Як замовити доставку вантажу з Кореї

Варто лише зареєструватись на платформі та оформити замовлення на перевезення. Далі справа за перевізником, якого ви виберете за рейтингом і відгуками.


ПРИЧИНИ ВИБРАТИ

Логістичну платформу 40ft

blank

НАЙКРАЩІ ВАРІАНТИ ВАРТОСТІ

Безкоштовний доступ до актуальних конкурентних тарифів на перевезення різними видами транспорту. Жодних прихованих витрат і неприємних сюрпризів

blank

ОПТИМАЛЬНИЙ ВАРІАНТ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

Внесіть параметри вантажу, пункт відправлення та призначення – система розраховує онлайн різні варіанти доставки вантажу за вартістю та термінами

blank

ЗРУЧНИЙ СПОСІБ ЗАМОВЛЕННЯ

Більше не потрібно витрачати час на розсилку запитів у кілька компаній, нагадувати та чекати, розмістіть замовлення та виберіть найкращу пропозицію онлайн

blank
Цей веб-сайт зареєстрований на wpml.org як тестовий.
Перейти до панелі інструментів