Порівняй, бронюй та керуй
своїми вантажами на одній платформі

Залізнична доставка з Кореї

Введите параметры доставки чтобы начать

blankblank
Етапи замовлення

Як це працює

  1. Внесіть параметри вантажу, маршрут, інформацію про товари та необхідні послуги
  2. Отримайте від перевізників прораховані тарифи на ваш вантаж
  3. Спілкуйтесь з перевізниками, обговорюйте умови та вибирайте кращу пропозицію
  4. Слідкуйте за вашим вантажем в особистому кабінеті, отримуйте повідомлення про всі зміни його статусу
blank
blank

Треба відправити вантаж?

Отримайте доступ до найкращих тарифів на доставку від перевірених перевізників. Порівнюйте ціни та бронюйте онлайн!

Шукаєте рішення для перевезення міжнародних вантажів?

Наша логістична онлайн платформа надає вам зручний та ефективний інструмент для керування вашими міжнародними вантажними перевезеннями.

Залізнична доставка комерційних вантажів з Кореї

Республіка Корея – це острівна країна, яка з різних сторін омивається Жовтим, Японським і Східно-Китайським морем. Тому пряма залізнична доставка з Кореї в Україну неможлива за очевидних причин, а можливі лише мультимодальні перевезення, тобто доставлення вантажів двома та більше видами транспорту.   

Спочатку комерційні вантажі із Кореї відправляються морем або авіадоставкою в Китай, а вже звідти організовуються залізничні перевезення в Україну через кордоні переходи Польщі, Румунії, Молдови, Словаччини, Чехії, Угорщини та Австрії. Адже через російську агресію повітряний простір і море тимчасово не використовується для перевезення комерційних вантажів.


Переваги залізничних перевезень з Кореї

Доставка залізницею з Кореї через Китай, Європу має декілька переваг над іншими видами транспорту. 

Залізничним транспортом можна доставляти різні типи вантажів: сипучі, штучні, палетовані, негабаритні та інші специфічні вантажі, використовуючи для цього вагони, вантажні платформи, контейнери. Також можна комбінувати контейнерні перевезення залізницею з Кореї та доставлення вантажів у вагонах, напіввагонах.

Перевезення залізницею є одним із найбільш економічних способів доставки великих обсягів вантажів на далекі відстані. Доставка вантажів у залізничних вагонах і контейнерах за ціною поступається лише морським перевезенням, але переважає їх за швидкістю доставлення.


Особливості доставки вантажу з Кореї залізничним транспортом

Залізнична доставка з Кореї транзитом через Китай, Європу безпосередньо в Україну утруднена різною шириною колії: європейська 1435 мм і українська 1524 мм. Через те, що прямого сполучення між європейськими країнами немає, тому на прикордонних залізничних переходах відбувається перевантаження товарів з консолідованих складів, розташованих на кордоні. Процес перевантаження може затягнутися, тому до цього слід бути готовим при плануванні логістики. Також деякий час займає розмитнення товарів. 


Де замовити доставку з Кореї залізничним транспортом

Для цього був спеціально створений онлайн-сервіс для комерційних вантажів «40ft», який об’єднує вантажовідправників і перевізників зі всього світу, включаючи Корею та Україну. Платформа має на меті полегшити пошук перевізників, створити прозоре ціноутворення на послуги, а також налагодити централізовану комунікацію між операторами ринку перевезень і замовниками. На площадці можна замовити доставка з Кореї залізничним транспортом повних і збірних контейнерів.

Як почати користуватись онлайн-сервісом «40ft

Для цього вам потрібно:

  1. Зареєструватись на платформі 40ft, щоб мати доступ до бази перевізників комерційних вантажів.
  2. Заповнити заявку на перевезення, вибравши відповідний вид доставки залізницею. 
  3. Вибрати країни та міста доставки, звідки потрібно відправити та куди потрібно доставити вантаж, наприклад, Південна Корея, Пусан – Україна, Київ.
  4. Коротко описати товар, вказавши його назву, категорію та ціну. 
  5. Після розміщення заявки, вам поступатимуть пропозиції від перевізників з цінами та умовами доставки. Вибирайте оператора за відгуками і рейтингом на платформі, та оформлюйте угоду. 
  6. Відстежуйте логістику товару прямо у власному кабінеті, отримуйте будь-які зміни стосовно його статусу.

У той час, поки ви шукайте перевізника для свого товару, сотні перевізників, які працюють з Кореєю, в пошуках замовників. Розмістіть заявку на нашій онлайн-платформі, щоб залізничні оператори бачили запит та могли запропонувати прозору вартість послуги.


ПРИЧИНИ ВИБРАТИ

Логістичну платформу 40ft

blank

НАЙКРАЩІ ВАРІАНТИ ВАРТОСТІ

Безкоштовний доступ до актуальних конкурентних тарифів на перевезення різними видами транспорту. Жодних прихованих витрат і неприємних сюрпризів

blank

ОПТИМАЛЬНИЙ ВАРІАНТ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

Внесіть параметри вантажу, пункт відправлення та призначення – система розраховує онлайн різні варіанти доставки вантажу за вартістю та термінами

blank

ЗРУЧНИЙ СПОСІБ ЗАМОВЛЕННЯ

Більше не потрібно витрачати час на розсилку запитів у кілька компаній, нагадувати та чекати, розмістіть замовлення та виберіть найкращу пропозицію онлайн

blank
Цей веб-сайт зареєстрований на wpml.org як тестовий.
Перейти до панелі інструментів