Порівняй, бронюй та керуй
своїми вантажами на одній платформі

Доставка морем з Кореї

Введите параметры доставки чтобы начать

blankblank
Етапи замовлення

Як це працює

  1. Внесіть параметри вантажу, маршрут, інформацію про товари та необхідні послуги
  2. Отримайте від перевізників прораховані тарифи на ваш вантаж
  3. Спілкуйтесь з перевізниками, обговорюйте умови та вибирайте кращу пропозицію
  4. Слідкуйте за вашим вантажем в особистому кабінеті, отримуйте повідомлення про всі зміни його статусу
blank
blank

Треба відправити вантаж?

Отримайте доступ до найкращих тарифів на доставку від перевірених перевізників. Порівнюйте ціни та бронюйте онлайн!

Шукаєте рішення для перевезення міжнародних вантажів?

Наша логістична онлайн платформа надає вам зручний та ефективний інструмент для керування вашими міжнародними вантажними перевезеннями.

Доставка морем з Кореї

Економіка Південної Кореї по праву входить в ТОП найрозвиненіших та інноваційних у світі. Країна всього за декілька десятиліть зуміла перейти від переважно сільськогосподарської та легкої до промислової високотехнологічної економіки. Станом на 2023 рік за даними МВФ економіка Республіки Корея посідає 14 місце за ВВП.

Корея є одним із чотирьох азіатських тигрів, які досягли високого рівня зростання та розвитку за допомогою експорту. Основними галузями економіки Південної Кореї є електроніка, автомобілебудівна, текстильна, суднобудівна, фармацевтична, стальна та хімічна промисловість.

Зараз багато українських компаній і приватних підприємців орієнтується на корейські товари, як взірець якості та доступної ціни. Для доставки корейських комерційних товарів в Україну, як правило, використовуються морські перевезення вантажів з Кореї в Україну транзитом через інші країни. 


Переваги доставки вантажів з Кореї морем

Так як це острівна країна, то можлива лише доставка вантажів з Кореї морем або авіатранспортом. На відміну від авіадоставки, вантажоперевезення морем обійдеться значно дешевше через велику місткість вантажу і менші витрати на паливо.

Але при цьому за швидкістю перевезення вантажів з Кореї морем значно поступається авіадоставці. Орієнтовні терміни вантажоперевезення морем складають приблизно 50 діб, в залежності від маршрутів, погоди, виду вантажів, особливостей розмитнення контейнерів у морпортах різних країн.

Морські вантажоперевезення з Кореї можуть пролягати різними маршрутами, тому під час планування перевезення морем треба підібрати оптимальний пункт призначення, щоб було ближче до України. Зазвичай, для цього використовуються порти у Туреччині, Болгарії, Італії  тощо.

Морські перевезення підходять для транспортування будь-яких видів вантажів, включаючи великогабаритні, важкі, небезпечні. Морські контейнери забезпечують захист товарів від вологи і пошкоджень.

І нарешті, морські перевезення – це найекологічніший спосіб доставки вантажів, адже транспортні судна залишають менший вуглецевий слід, ніж автомобілі чи літаки, і використовують відновлювані джерела енергії, такі як вітер чи сонце.


Особливості доставки вантажів з Кореї морем

Для відправлення вантажів за різними морськими маршрутами найчастіше використовуються порти: Пусан, Інчхон, Пхохан Чінхе, Мокпхо, Ульсан. 

Перевезення комерційних вантажів морем відбувається в спеціальних контейнерах. Це можуть бути 20-футові або 40-футові контейнери. Їх розміри стандартизовані  під різний обсяг партії, вид вантажу і тип доставки:

  1. Контейнер 20 футів DC: 6,058 м х 2,438 м х 2,591 м (довжина, ширина, висота).
  2. Контейнер 20 футів HC: 6,058 м х 2,438 м х 2,896 м (збільшений за висотою).
  3. Контейнер 40 футів DV: 12,0192 м х 2,438 м х 2,591 м
  4. Контейнер 40 футов HC: 12,0192 м х 2,438 м х 2,896 м (збільшений за висотою).

Морські вантажоперевезення Корея – Україна: митні та регуляторні аспекти

Комерційні вантажі з Кореї до України через Європу підлягають митному оформленню. Під митним оформленням слід розуміти подання експортної декларації, отримання дозволу і подання імпортної декларації у митниці країни прибуття, а також оформлення, отримання позначки «випуск дозволено» на митній декларації.


Замовити вантажоперевезення з Кореї морем

Поки ви шукаєте надійного перевізника для свого товару, вони чекають вас на онлайн-платформі доставки комерційних вантажів 40ft. Зареєструвашись на сервісі, ви отримаєте доступ до бази перевізників, які працюють з Кореєю. Залишилось вибрати перевізника за відгуками і рейтингом, обговорити і підписати договір.

Сервіс 40ft – це найкращий помічник у питаннях логістики для вашого бізнесу.


ПРИЧИНИ ВИБРАТИ

Логістичну платформу 40ft

blank

НАЙКРАЩІ ВАРІАНТИ ВАРТОСТІ

Безкоштовний доступ до актуальних конкурентних тарифів на перевезення різними видами транспорту. Жодних прихованих витрат і неприємних сюрпризів

blank

ОПТИМАЛЬНИЙ ВАРІАНТ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

Внесіть параметри вантажу, пункт відправлення та призначення – система розраховує онлайн різні варіанти доставки вантажу за вартістю та термінами

blank

ЗРУЧНИЙ СПОСІБ ЗАМОВЛЕННЯ

Більше не потрібно витрачати час на розсилку запитів у кілька компаній, нагадувати та чекати, розмістіть замовлення та виберіть найкращу пропозицію онлайн

blank
Цей веб-сайт зареєстрований на wpml.org як тестовий.
Перейти до панелі інструментів