Порівняй, бронюй та керуй
своїми вантажами на одній платформі

Авіадоставка з Кореї

Введите параметры доставки чтобы начать

blankblank
Етапи замовлення

Як це працює

 1. Внесіть параметри вантажу, маршрут, інформацію про товари та необхідні послуги
 2. Отримайте від перевізників прораховані тарифи на ваш вантаж
 3. Спілкуйтесь з перевізниками, обговорюйте умови та вибирайте кращу пропозицію
 4. Слідкуйте за вашим вантажем в особистому кабінеті, отримуйте повідомлення про всі зміни його статусу
blank
blank

Треба відправити вантаж?

Отримайте доступ до найкращих тарифів на доставку від перевірених перевізників. Порівнюйте ціни та бронюйте онлайн!

Шукаєте рішення для перевезення міжнародних вантажів?

Наша логістична онлайн платформа надає вам зручний та ефективний інструмент для керування вашими міжнародними вантажними перевезеннями.

Авіаперевезення вантажів з Кореї

Південна Корея – відносно невелика острівна країна, яка за останні десятиліття настільки потужно розвинула власну економіку, що склала конкуренцію найбільшим світовим експортерам, серед яких США, Європа, Китай.

Корейські виробники залюбки освоюють нові ринки збуту власних товарів в Європі, в тому числі й України. Але з 2022 року через військову агресію російської армії авіадоставка вантажів з Кореї в Україну неможлива за зрозумілих причин, тому авіаперевезення відбуваються транзитом через європейські аеропорти. А далі вже організовується поставка товарів в Україну залізничним або автомобільним транспортом. Тобто використовуються мультимодальні вантажні перевезення, які передбачають транспортування вантажів декількома видами транспорту.


Особливості та переваги авіадоставка з Кореї

Роль авіаційного транспорту у міжнародних перевезеннях вантажів неоціненна, адже це найшвидший спосіб доставки товарів до Києва, Львова, Дніпра та інших українських міст з Південної Кореї. Найшвидший, але при цьому найдорожчий. Тому перевезення літаком використовують лише для цінних вантажів, вартість яких цілком перекриває ціну доставки:

 • електроніка;
 • прикраси;
 • текстиль;
 • картини;
 • елементи декору;
 • брендовий одяг і взуття тощо.

Також доставка літаком з Кореї доречна для перевезення термінових вантажів або які швидко псуються: лікарські препарати, рослини, харчові продукти тощо.


Авіадоставка вантажів з Кореї порівняно з морськими перевезеннями дозволяє отримати партію товару в стислі терміни. Розрізняють експрес-доставку, стандартну і економічну доставку, в залежності від характеристик вантажу і терміновості доставки. Всі моменти стосовно термінів і ціни варто обговорювати безпосередньо з перевізником.


Міжнародні авіаційні маршрути з Кореї

Вантажні авіаперевезення з Кореї відбувається регулярно. Міжнародні рейси відправляються в основному з аеропорта Інчхона. Інші великі аеропорти розташовані в Пусані та Чеджудо. Всього їх 19 найбільших. Цікаво, що найбільш завантажений внутрішній маршрут у світі пролягає у Південній Кореї.

 • швидкість доставки;
 • надійність;
 • глобальне покриття;
 • зручність і простота;

Середні терміни авіаперевезення вантажів з Кореї до Європи становлять від 3 до 7 днів залежно від пункту призначення. Вантажі доставляються в аеропорти Польщі, Румунії та інших сусідніх країн, а вже звідти доставляються автомобільним або залізничним транспортом в Україну.


Як замовити авіаперевезення з Кореї

Для цього потрібно пройти п’ять кроків:

 • Зареєструватись на нашій платформі 40ft для пошуку перевізників комерційних вантажів.
 • Заповнити форму пошуку транспортних послуг можна на першій сторінці. Виберіть тип доставки, наприклад, авіадоставку. 
 • Виберіть країни та міста доставки, наприклад, Південна Корея-Польща, Пусан-Жешув-Ясенки.
 • Вам будуть доступні актуальні заявки, розміщені власниками транспорту. Ви побачите опис послуг та контакти перевізника. Зв’яжіться з ним, щоб запропонувати співпрацю та обговорити вантажоперевезення.
 • Вибирайте перевізника і контролюйте статус перевезення вантажу з віртуального кабінету (доступний після реєстрації на сервісі).

У той час, поки ви шукайте перевізника для свого товару, сотні операторів, що доставляють товари з Південної Кореї в європейські країни, шукають клієнтів. Розмістіть заявку на нашій онлайн-платформі, щоб авіаперевізники бачили запит та могли запропонували реальну ціну доставки.

Перевірте дані, опублікуйте заявку та чекайте на відгук перевізників. Компанії, що здійснюють вантажні авіаперевезення за вибраним маршрутом, зможуть написати вам повідомлення або зателефонувати, щоб запропонувати послуги. Обговорюйте з перевізниками умови доставки, тарифи, терміни та інші деталі. Після того, як товар доставлено, залишилось написати відгук про співпрацю.


ПРИЧИНИ ВИБРАТИ

Логістичну платформу 40ft

blank

НАЙКРАЩІ ВАРІАНТИ ВАРТОСТІ

Безкоштовний доступ до актуальних конкурентних тарифів на перевезення різними видами транспорту. Жодних прихованих витрат і неприємних сюрпризів

blank

ОПТИМАЛЬНИЙ ВАРІАНТ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

Внесіть параметри вантажу, пункт відправлення та призначення – система розраховує онлайн різні варіанти доставки вантажу за вартістю та термінами

blank

ЗРУЧНИЙ СПОСІБ ЗАМОВЛЕННЯ

Більше не потрібно витрачати час на розсилку запитів у кілька компаній, нагадувати та чекати, розмістіть замовлення та виберіть найкращу пропозицію онлайн

blank
Цей веб-сайт зареєстрований на wpml.org як тестовий.
Перейти до панелі інструментів